Układanie parkietu Kraków, okolice

układanie parkietu krakówUkładanie parkietu Kraków to oferta na piękne i trwałe parkiety w Twoim mieszkaniu. Zakres naszych prac parkieciarskich to: układanie parkietu, lakierowanie parkietu, olejowanie parkietu, renowacja parkietu, naprawa starych parkietów, lakierowanie podłóg z desek.

Jak układamy parkiety

Pracę rozpoczynamy od przygotowania podłoża – sprawdzamy wilgotność posadzki, następnie mierzymy warunki panujące w pomieszczeniu za pomocą odpowiednich mierników. Oceniamy wytrzymałość i równość podłoża. Przy niewielkich różnicach wykonujemy przeszlifowanie i usunięcie różnych uszkodzeń posadzki. Przy dużych nierównościach lub słabej wytrzymałości albo różnicy w poziomach stosujemy wylewki z masy samopoziomującej. Przy odpowiednim oczyszczeniu i odkurzeniu posadzki przystępujemy do gruntowania podłoża specjalnymi gruntami.

Układanie parkietu, mozaiki i desek

Układamy parkiety na klej w zależności od rodzaju układanego materiału (mozaika, parkiet deszczułkowy, deski podłogowe, parkiet egzotyczny) i gatunku drewna. Stosujemy różne kleje (dyspersyjny, rozpuszczalnikowy, syntetyczny, poliretanowy, dwuskładnikowy). Układamy różne wzory, na płaszczyznach, o różnych kształtach, oraz dbamy o szczegóły np. łączenia parkietu z innymi powierzchniami.

Cennik układania parkietu

  • Układanie parkietu na klej, cyklinowanie, szpachlowanie i trzykrotne lakierowanie – od 42 zł / m2  plus materiały

Zapoznaj się z naszą ofertą cyklinowania parkietu, montowania paneli i galerią realizacji.

 Układanie parkietu Kraków – przykłady wykonań