Gdzie w Krakowie zamówić wykonanie drzewców do sztandarów kościelnych?

Drzewce do sztandarów kościelnych pełnią bardzo ważną rolę – tym samym ich wykonanie musi być nieskazitelnej jakości i maksymalnie estetyczne, wyważone, pasujące do wzniosłego charakteru uroczystości, jakiej będą częścią. Szukając tych idealnych w Krakowie i okolicach ma się jednak szczęście, bo na tym obszarze działa sporo firm, które wywiązują się z zadania wykonania drzewców doskonale. Oto kilka z nich.

Norma BG

Tutaj można zamówić drzewce o wysokości od 2500 do 2900 mm, ale możliwe jest również wykonanie innych wymiarów na zamówienie. Producent zapewnia kółeczka w zestawie, które są niezbędnym elementem do połączenia sztandaru z iglicą.

Sacrum

Wystarczy spojrzeć na stronę firmy, by przekonać się jak pięknie wywiązuje się z zadania. Drewno używane przez tego producenta jest wzmacniane i solidne, a w razie życzeń zamawiającego, drzewce mogą być naprawdę pięknie wykończone zdobieniami.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, że choć oferta tych dwóch producentów wyróżnia się najbardziej – nie są to jedyne firmy działające na terenie Krakowa w temacie wytwórstwa drzewców.